Trening personalny

Wyciągnij MAXIMUM ze wspólnych treningów.

Zacznij już teraz!
Flash Icon

TRENING PERSONALNY 1:1 NA SIŁOWNI

Flash Icon

WSPÓŁPRACA I PROWADZENIE ONLINE

Flash Icon

DARMOWE PORADY TRENINGOWE

Jak to działa?

PONIŻEJ SPRAWDŹ, JAK W TRZECH KROKACH ROZPOCZĄĆ WSPÓLNE TRENINGI PERSONALNE!

Zatrudnij trenera personalnego

Plan działania

Zalety treningu personalnego

Początki na siłowni mogą wydawać się trudne. Wykonanie niektórych ćwiczeń wymaga wprawy, a nieodpowiednia technika może mieć swoje negatywne następstwa. Dlatego Trening personalny to najlepszy sposób rozpoczęcia swojej aktywności na siłowni. Pod moim okiem zaczniesz naukę od podstaw, stopniowo zwiększając trudność wykonywanych ćwiczeń. Wytłumaczę Ci każdy istotny aspekt tak, żebyś z każdej sesji oprócz jakościowego treningu wyniósł MAXIMUM wskazówek.

Zadbam o twoje bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonanych ćwiczeń

Odpowiednio dobrany plan oraz intensywność treningów gwarantuje najlepszy progres i szybszą realizację wyznaczonych celów. Patrząc na Twoją dyspozycję w danym dniu mogę na bieżąco modyfikować trening i dostosowywać go do Twoich możliwości. Naszym celem jest wyciągnąć 100% możliwości. Gwarantuję Ci, że nigdy nie odczujesz braku motywacji i wyjdziesz z sali usatysfakcjonowany dobrze wykonaną pracą.

W 60 minut od rozgrzewki przez część główną

Mając wieloletnie doświadczenie wiem, jak z tego czasu wyciągnąć MAXIMUM. W tym czasie zdążymy zrobić dobrze wycelowaną rozgrzewkę w obszary ciała, które trzeba przygotować do treningu. W części głównej w prosty i zrozumiały sposób przeprowadzę progresję ćwiczeń oraz wykonamy właściwy trening. Po wszystkim poświęcimy chwilę na wyciszenie ciała.

Zalety

  • Najszybsza forma nauki ćwiczeń siłowych
  • Niezastąpiona motywacja do treningu
  • Czuwam nad twoim bezpieczeństwem i techniką
  • Ćwiczysz z odpowiednią intensywnością oraz ciężarem

Trening hybrydowy

Dużą popularnością cieszy się połączenie treningów personalnych z samodzielnymi. Podopieczny przychodzi na 1 sesję pod moim okiem, na której pracujemy nad techniką najtrudniejszych ćwiczeń. Pozostałe treningi wykonuje sam, bazując na prostszych ćwiczeniach.