Współpraca online

Brakuje Ci do działania konkretnego planu treningowego?
Współpraca online to coś dla ciebie!

Zacznij już teraz!
Flash Icon

TRENING PERSONALNY 1:1 NA SIŁOWNI

Flash Icon

WSPÓŁPRACA I PROWADZENIE ONLINE

Flash Icon

DARMOWE PORADY TRENINGOWE

Jak to działa?

Poniżej sprawdź, jak w trzech krokach rozpocząć współpracę online!

ZAMÓW TRENING ON-line

Zalety Współpracy Online

Trening na siłowni wymaga mądrze ułożonego planu działania, który zaprowadzi Cię prosto do celu. Kluczem tego jest mądrze ułożony program treningowy, dzięki któremu nie tracisz nic względem treningów 1:1. Współpraca online to idealny produkt dla ludzi, którzy potrzebują konkretnego planu treningowego, a nie mają czasu na treningi personalne. Duża elastyczność takiej współpracy pozwoli Ci trenować w dowolnym miejscu i o wybranej porze.

Indywidualny plan treningowy to coś więcej..

Rozpoczynając współpracę określamy konkretny plan działania. Twój plan treningowy to nie tylko zbiór przypadkowych ćwiczeń. Są one odpowiednio rozplanowane tak, żebyś rozwijał całe swoje ciało i wzmacniał słabsze elementy. W rozpisce znajdziesz konkretne informacje odnośnie ilości serii, powtórzeń.  Będziesz miał rozplanowany ciężar, odpowiednie tempo ćwiczeń oraz ich przerwy. Ćwiczenia będą przedstawione na filmach wideo, a każda technika zostanie opisana w specjalnym komentarzu.

Niezastąpione wsparcie i stały kontakt

Prowadząc współpracę online stawiam duży nacisk na kontrolę Twoich działań. Chcę pozostać z Tobą w stałym kontakcie pomagając Ci osiągać Twoje cele. Podczas współpracy raportujesz mi po każdym treningu swoje poczynania oraz wysyłasz kontrolne filmiki wykonywanych ćwiczeń. Napotkane trudności w treningu omawiamy i w razie potrzeby modyfikujemy plan działania. Jestem dla Ciebie i pomogę Ci w każdym aspekcie treningowym!

Zalety

  • Mniejszy koszt współpracy online
  • Indywidualny plan działania
  • Stały kontakt i kontrola efektów
  • Robisz trening kiedy chcesz i na dowolnej siłowni

Monitorowanie progresu

Bardzo istotną rzeczą podczas współpracy przez internet jest zaangażowanie Podopiecznych w stały kontakt, który im oferuję. Nieodłącznym elementem tej współpracy są nagrania wykonywanych ćwiczeń, które analizuję i podpowiadam, co należy poprawić. Jest to idealne dopełnienie raportów treningowych.